KONST / Litografier / Färglitografi 11525203
nr 1152 5203
Färglitografi
Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 75/150, motivet: 28x41
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:38:23
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.500 kr
6
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
6
1.800 kr
7
1.700 kr
6
1.800 kr (Budbetjänt)
7
1.900 kr
6
2.200 kr
7
2.200 kr
6
2.200 kr (Budbetjänt)
7